Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Brak surowców i siły roboczej wśród najpoważniejszych problemów

2023-05-16 00:00
Źródło: Freshplaza.com

"Konsumpcja wraca do normy, a z zagranicy napływają znaczące zamówienia. Włoskie produkty rozwijają się równolegle z parametrami jakościowymi wymaganymi przez rynek, który jest szczególnie uważny na stosunek żywności do dobrego samopoczucia. Ludzie zwracają teraz szczególną uwagę na produkty, a nie tylko na przepisy. Konsumenci są pasjonatami, pytają o przejrzysty łańcuch dostaw, o wartości odżywcze

>

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem