Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Branża opakowań znajduje się w trybie eksploracji, a eksploracja prowadzi do wzrostu"

2024-02-01 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Obecny krajobraz opakowań może nie być stabilny, ale nie jest to negatywne zjawisko, ponieważ na horyzoncie widać wzrost, mówi Marta Paprocka, kierownik ds. marketingu polskiego producenta opakowań Silbo: "Branża opakowaniowa jest w trybie eksploracji, a eksploracja prowadzi do wzrostu. Ten proces trwa i jeszcze się nie zakończył, więc będziemy musieli poczekać na wynik i stabilizację. Jest

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem