Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Brytyjscy rolnicy grożą kolejnymi zakłóceniami w związku z niskimi cenami w supermarketach i tanim importem

2024-02-12 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Rolnicy z Wielkiej Brytanii ostrzegają przed kolejnymi blokadami podobnymi do francuskich protestów przeprowadzonych niedawno w Dover. Powolna demonstracja traktorów była odpowiedzią na niskie ceny w supermarketach i tani import żywności wynikający z umów handlowych po Brexicie. Około 40 traktorów i innych pojazdów rolniczych zablokowało drogi wokół portu w Kent na kilka godzin, wyświetlając znaki z napisem "No More Cheap

".

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem