Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Brytyjski sojusz plantatorów opuszcza rządowy okrągły stół przed szczytem żywnościowym

2023-05-15 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Sojusz grup producentów ogłosił swoją rezygnację z udziału w rządowym okrągłym stole przemysłowym, powołując się na "rozczarowanie" decyzją o nieopracowaniu strategii ogrodniczej. UK Fruit and Vegetable Alliance (FVA) wycofał się z rządowego Edible Horticulture Roundtable, zaledwie jeden dzień przed brytyjskim Food Summit, odbywającym się 16 maja.

Członkami FVA są

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem