Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Burza atmosferyczna w Kalifornii wzmacnia rynki migdałowe

2023-03-16 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Kalifornijscy plantatorzy migdałów nadal oceniają potencjalne szkody po ostatniej burzy atmosferycznej w stanie. "Przyniosła ona dużo wody i śniegu do doliny. Z większością rzek i potoków rozlewających się, cała woda obok sadów została zalana" - mówi Bikram Hundal z Custom Almonds LLC. Przy prawie zakończonym kwitnieniu migdałów w Kalifornii, oceny będą

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem