Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Carbon Robotics na corocznej liście najbardziej innowacyjnych firm na świecie w 2023 r. przygotowanej przez Fast Company

2023-03-03 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Carbon Robotics, wybitny gracz w dziedzinie robotyki napędzanej sztuczną inteligencją, został umieszczony na prestiżowej, corocznej liście najbardziej innowacyjnych firm świata na rok 2023, sporządzanej przez Fast Company.

Carbon Robotics została doceniona za rozwój i wpływ swojego najnowocześniejszego LaserWeeder, robota obsługiwanego przez sztuczną inteligencję i wizję komputerową, który wykorzystuje lasery do usuwania

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem