Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Celowanie w specjalności, aby wyróżnić się z tłumu

2023-03-01 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Na coraz bardziej zalewanym rynku, wprowadzanie zmian jest jedyną opcją, aby wyróżnić się z tłumu. I właśnie w tym duchu Gioacchino Russo, właściciel gospodarstwa o tej samej nazwie, z siedzibą produkcyjną w Marina di Acate (RG, Sycylia), znalazł sposób, aby dokonać zmian na nieregularnym i, czasami, niepewnym rynku, jeśli chodzi o zapotrzebowanie firmy na

>

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem