Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

"Cena, a nie jakość usług, była czynnikiem decydującym dla osób kontrolujących punkty kontroli granicznej"

2023-03-10 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W lipcu ubiegłego roku PML wydała oświadczenie dotyczące paraliżującego wpływu ciągłych zwrotów rządu w odniesieniu do obsługi urządzeń kontroli granicznej po Brexicie.

Opinion piece by Mike Parr, PML

Wiele firm zainwestowało dużo, w ramach przygotowań do zmian, wierząc w informacje, które były rozpowszechniane przez rządzących. Niektóre z największych portów morskich w Wielkiej Brytanii

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem