Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Ceny porów w dół po letniej wyprzedaży"

2023-09-13 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Po dobrej letniej sprzedaży, ceny holenderskich porów ostatnio spadły. "To niefortunne. Eksport był dobry przez całe lato. Nie ma dużej podaży, ale ceny wykazują tendencję spadkową. Na początku tego tygodnia wynosiły one około 0,50 euro; w związku z tym naprawdę nam brakuje. Potrzebujemy nie mniej niż 0,60 euro, aby pokryć koszty", mówi Kees Jansen z firmy zajmującej się uprawą i pakowaniem Gebroeders Jansen.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem