Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Ceny przewozów spadły o 2 lata, mimo że ceny oleju napędowego wzrosły o 12% w ciągu ostatniego roku

2023-03-16 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W lutym drugi miesiąc z rzędu spadła średnia cena pobierana przez kierowców i firmy przewozowe. W ujęciu rok do roku również spadła, pomimo meteorycznych wzrostów inflacji i kosztów operacyjnych w ciągu ostatniego roku.

Najnowsze dane z Indeksu Cen Transportu Drogowego TEG ujawniły, że ceny przewozów w lutym były o 3% niższe niż w styczniu i o 2% niższe niż w lutym ubiegłego roku

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem