Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

CGC domaga się od Hiszpanii i UE podjęcia działań w celu uniknięcia szkód wyrządzonych kampanii cytrusowej

2024-02-02 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Kryzys wywołany przez francuskich rolników, który w ostatnich dniach rozszerzył się na Belgię, a nawet Portugalię, wchodzi w najbardziej krytyczną fazę. Tymczasem szczyt europejski odbywa się w Brukseli na tle zamieszek. Sytuacja powstała po tygodniu blokad i dwóch tygodniach protestów w sąsiednim kraju grozi "nieodwracalnymi szkodami" dla postępu szczytu.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem