Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

CGIAR i LVenture podpisują umowę o wspieraniu startupów rolno-spożywczych

2023-11-14 00:00
Źródło: Freshplaza.com

CGIAR Accelerate for Impact Platform (A4IP) i LVenture Group podpisały protokół ustaleń w celu współtworzenia i realizacji inicjatyw mających na celu poszukiwanie, przyspieszanie i finansowanie innowacji rolno-spożywczych i klimatycznych na wczesnym etapie rozwoju.

Światowy sektor rolny i systemy żywnościowe stoją przed licznymi wyzwaniami wynikającymi z szybko zmieniającego się krajobrazu, w tym rosnącego globalnego

Rolnictwa.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem