Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

C.H. Robinson automatyzuje zadanie, które branża transportowa wykonuje 1 miliard razy w roku.

2024-02-13 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Globalna firma logistyczna C.H. Robinson opracowała nową technologię, która zapewnia znaczną wydajność w transporcie towarów: eliminuje konieczność umawiania się na spotkanie w miejscu, w którym ładunek ma zostać odebrany, i umawiania się na kolejne spotkanie w miejscu, w którym ładunek ma zostać dostarczony. W całym amerykańskim przemyśle transportowym każdego roku odbywa się ponad 1 miliard takich spotkań, zwykle

>

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem