Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Chcemy być pionierem w segmencie organicznym"

2024-02-12 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Organic to dla Vegobel coś więcej niż tylko metoda uprawy. Jest to praktyka biznesowa, którą belgijska firma chce zastosować we wszystkich swoich aspektach. Ta firma zielarska praktykuje uprawę ekologiczną od wczesnych lat swojej działalności i uważa to za poziom odpowiedzialności, który powinien podjąć każdy właściciel firmy. "Chcemy wyjść o krok poza przepisy i być pionierem w dziedzinie upraw ekologicznych

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem