Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Chilijska suszona śliwka wchodzi do Indii

2023-08-25 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Kilka miesięcy temu, podczas 10. wystawy Dry Plums EXPO, Pedro Pablo Díaz, prezes Chileprunes, podkreślił, że jednym z największych celów strategicznych sektora jest eksport na gigantyczny rynek indyjski.

Po żmudnej pracy publiczno-prywatnej cel ten w końcu ujrzał światło dzienne i stał się oficjalny: Przetargowa suszona śliwka z Chile będzie mogła wejść do tego kraju, rynku

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem