Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Cimcorp wprowadza nowe zautomatyzowane rozwiązanie dla centrów dystrybucyjnych

2023-03-07 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Robotyczna firma Cimcorp, zajmująca się realizacją zamówień, przedstawia swoje najnowsze rozwiązanie detaliczne służące do doposażenia centrów dystrybucyjnych w automatykę. Firma Cimcorp, z siedzibą w Finlandii i biurem w Ameryce Północnej w Grimsby, Ontario, dostarcza szereg zautomatyzowanych systemów magazynowania i kompletacji zamówień, zaprojektowanych w celu optymalizacji dystrybucji świeżej i łatwo psującej się żywności.

Na targach ProMat 2023, które odbędą się w dniach 20-23 marca

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem