Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

CMA CGM na dobrej drodze do wyprzedzenia Maersk pod względem pojemności TEU

2023-08-11 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Jeszcze kilka lat temu wydawałoby się niemożliwe, że Maersk znajdzie się na trzecim miejscu w rankingu największych linii kontenerowych na świecie, ale według aktualnych danych, będzie to rzeczywistość branży w najbliższych latach.

Francuski przewoźnik oceaniczny CMA CGM jest na dobrej drodze, aby pokonać duńską firmę żeglugową i stać się drugim co do wielkości przewoźnikiem kontenerowym pod względem kontenerów statków

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem