Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

CMA CGM zwiększa udział w rynku wewnątrzeuropejskim

2023-03-09 00:00
Źródło: Freshplaza.com

CMA CGM jest jedynym przewoźnikiem, który znacząco zwiększył zdolności przewozowe wewnątrzeuropejskie, szczególnie na pasie Europa Północna-Turcja - wynika z najnowszego raportu firmy Alphaliner.

Wraz ze szwajcarsko-włoskim liderem rynku MSC, francuski przewoźnik odpowiada za 48,8% przepustowości wewnątrzeuropejskiej.

CMA CGM zwiększył swój udział w zdolności przewozowej z 15%, czyli 147 000 TEU, w zeszłym roku do dzisiejszego poziomu 16,2%,

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem