Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Crop Trust i Plant Treaty przeznaczają ponad 100 000 USD na ochronę banków genów w Laosie i Sudanie.

2023-11-21 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W obliczu konfliktu i ekstremalnych warunków pogodowych, Crop Trust i Międzynarodowy Traktat o Zasobach Genetycznych Roślin dla Wyżywienia i Rolnictwa (Plant Treaty) zobowiązały się do wsparcia zagrożonych banków genów w Laosie i Sudanie kwotą ponad 100 000 USD.

Pozyskane ze wspólnie zarządzanej przez organizacje rezerwy kryzysowej dla banków genów fundusze pomogą zabezpieczyć przyszłość żywności w obu tych krajach.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem