Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Cyfrowe rozwiązania agronomiczne były jednym z najgorętszych tematów wśród hodowców"

2024-02-01 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Hodowcy stoją w obliczu bardzo niepewnych czasów, ponieważ klimat się zmienia, a wzorce pogodowe stają się trudniejsze do przewidzenia, przy jednoczesnym wzroście kosztów produkcji. Właśnie wtedy cyfrowe rozwiązania agronomiczne stają się niemal koniecznością, a nie luksusem.

"WayBeyond sprawia, że dane agronomiczne są dostępne, aktualne i umożliwiają podejmowanie działań na dużą skalę - od gospodarstwa po stół kierowniczy. Nasze

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem