Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Cztery brytyjskie związki rolnicze wezwały do przedłużenia programu dla przemysłu intensywnie wykorzystującego energię i handel.

2023-03-01 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Cztery brytyjskie związki rolnicze wezwały do rozszerzenia programu Energy and Trade Intensive Industry (ETII) o produkcję ogrodniczą (i drobiarską). Od kwietnia 2023 r. program zapewni wysoki poziom ulgi energetycznej dla wielu sektorów, w tym przetwórstwa żywności i produkcji. Obecnie jednak nie obejmuje on podstawowej produkcji rolnej, mimo że energia jest jednym z głównych składników energii.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem