Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Dan Branson z Mucci Farms odchodzi.

2023-03-13 00:00
Źródło: Freshplaza.com

To z wielkim smutkiem i żalem, że Mucci Farms ogłasza odejście swojego kolegi i przyjaciela, Dana Bransona, który nagle odszedł w sobotę, 11 marca. Dan dołączył do zespołu Mucci Farms w sierpniu 2021 roku jako starszy dyrektor ds. rozwoju biznesu i produktów po długiej karierze w branży produktów, w szczególności z Loblaw Companies. "Pracowaliśmy z Danem nad

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem