Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

DeltaTrak jest pionierem programu ponownego wykorzystania lub recyklingu rejestratorów danych w USA i UE

2023-02-28 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Co miesiąc przemysł świeżych produktów wykorzystuje miliony rejestratorów danych, maleńkich urządzeń elektronicznych, które przechowują ważne informacje dla hodowców, eksporterów, importerów i pakowaczy. Te małe urządzenia są w większości jednorazowe i wyrzucane do kosza zaraz po pobraniu danych. Typowy rejestrator danych może kosztować od 10 do 100 dolarów i w większości przypadków nie jest "prawidłowo" utylizowany

>.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem