Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Dolar amerykański w czwartym tygodniu wzrostów

2023-08-11 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Dolar osiągnął dziś czwarty tygodniowy wzrost po tym, jak dane pokazały, że inflacja w USA nie wzrosła tak mocno, jak oczekiwano w lipcu. Fakt ten pomógł wzmocnić istniejący wśród inwestorów pogląd, że Rezerwa Federalna raczej nie podniesie stóp procentowych o wiele więcej.

Silniejszy dolar sprawił, że japoński jen był na dobrej drodze do przetestowania kluczowego poziomu wsparcia, choć płynność była niewielka, ponieważ Japonia miała wakacje

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem