Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Dolar wzrasta do najwyższego poziomu od sześciu miesięcy, ponieważ amerykański sektor usług przyspieszył w zeszłym miesiącu

2023-09-07 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Wczoraj dolar wzrósł do sześciomiesięcznego szczytu, odwracając wcześniejsze straty. Wynikało to z nowych danych pokazujących, że sektor usług nabrał tempa w zeszłym miesiącu w związku ze wzrostem liczby nowych zamówień i firm płacących wyższe ceny.

Dolar odrobił straty w stosunku do większości walut po danych, przy czym euro i funt szterling osiągnęły trzymiesięczne minima, a jen dotknął sesyjnych dołków. The

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem