Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Dostępny nowy agregat chłodniczy do przyczepy

2023-03-01 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Chwaląc się wysoką wydajnością chłodniczą, wykazaną oszczędnością paliwa od 20 do 25 procent i zmniejszoną emisją zanieczyszczeń dla większego zrównoważonego rozwoju i zgodności z przepisami, nowy agregat chłodniczy X4™ 7700 do przyczepy firmy Carrier Transicold jest już dostępny w sieci dealerskiej firmy w Ameryce Północnej. Carrier Transicold jest częścią Carrier Global Corporation, globalnego dostawcy zdrowych,

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem