DP World podpisuje koncesję z Tanzania Ports Authority na obsługę portu Dar es Salaam
DP World podpisał 30-letnią umowę koncesyjną z Tanzania Ports Authority (TPA) w celu obsługi i modernizacji wielofunkcyjnego portu Dar es Salaam, łączącego Tanzanię i cały region z globalnymi rynkami.
Koncesja na obsługę i modernizację portu Dar es Salaam została przyznana firmie DP World, a jej głównym celem jest optymalizacja operacji portowych w celu poprawy

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.
FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.