Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

DP World wznawia działalność po cyberataku

2023-11-13 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Największy australijski operator portowy, DP World Australia, rozpoczął stopniowe wznawianie działalności po tym, jak cyberatak naruszył jego sieć. Firma zamknęła swoje operacje portowe w Sydney, Melbourne, Brisbane i Fremantle po wykryciu naruszenia w piątek, powodując opóźnienia w obsłudze ładunków i kontenerów. DP World Australia odłączyła swój internet, aby powstrzymać nieautoryzowane

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem