Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

DP World zainwestuje 38 mln USD w zwiększenie pojemności kontenerowej w Brazylii w 2023 r.

2023-03-06 00:00
Źródło: Freshplaza.com

DP World planuje zainwestować w 2023 roku 38 mln USD w rozbudowę i modernizację swoich obiektów zlokalizowanych na lewym brzegu brazylijskiego portu Santos. Port ten jest jednym z największych i najnowocześniejszych prywatnych wielofunkcyjnych terminali portowych w kraju.

Dzięki inwestycji firma planuje zwiększyć roczną zdolność ruchową z 1,2 mln TEU (jednostka równoważna dwudziestostopowej

>

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem