Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

DUP domaga się zmian w umowie między Wielką Brytanią a UE, aby Brexit zadziałał dla Irlandii Północnej

2023-03-15 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Lider Demokratycznej Partii Unionistycznej Jeffrey Donaldson był bardziej wokalny ze swoją krytyką porozumienia Wielkiej Brytanii i UE w sprawie umożliwienia funkcjonowania zasad handlu po Brexicie w Irlandii Północnej. Wczoraj pojawiło się oświadczenie, ponieważ Donaldson rozpoczął cztery dni trudnej dyplomacji w Waszyngtonie, gdzie DUP ma niewielu, jeśli w ogóle, sojuszników, w okresie poprzedzającym uroczystości z okazji Dnia Świętego Patryka w Białym Domu. Biden

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem