Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

"Dystrybucja produktów stała się bardziej techniczna i skomplikowana, wymagająca większych inwestycji"

2023-03-13 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Rozwój firmy i wzrost sprzedaży był najwyższym priorytetem. W ciągu 22 lat cały zespół i ja pomogliśmy montrealskiej firmie Courchesne Larose urosnąć 10-krotnie w stosunku do jej przychodów. Jak udało się osiągnąć ten wzrost? "W ciągu ostatnich 20 lat przeszliśmy przez kilka bardzo poważnych sesji planowania strategicznego" - powiedział Milette. "Siadaliśmy co pięć lat, aby stworzyć plan średnio- i długoterminowy, a najbardziej

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem