Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Egipskie firmy szukające możliwości biznesowych

2023-03-17 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Egipt będzie uczestniczył w Macfrut 2023 z dużą powierzchnią wystawienniczą wraz z dwudziestoma producentami i głównymi eksporterami. Projekt jest kuratorowany przez ExpoLink, prywatne stowarzyszenie non-profit założone w 1997 roku w celu wspierania egipskiego sektora prywatnego. Egipska obecność w Centrum Expo w Rimini (3-5 maja) jest dopełnieniem trzyletniej umowy podpisanej w październiku ubiegłego roku w Kairze pomiędzy

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem