Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Eksperci kwestionują zdolność Filipin do realizacji chińskiego zamówienia na duriana

2023-02-28 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Przed lipcowymi zbiorami duriana, niektórzy plantatorzy wydają się być niepewni, jak Filipiny obsłużą popyt eksportowy Chin, w oparciu o ich szacunki dotyczące wielkości zbiorów. "Zastanawiamy się, skąd będzie pochodził durian" - powiedział BusinessWorldowi przedstawiciel Federacji Wolnych Farmerów Raul Q. Montemayor. Powiedział, że jego rozmowy z rolnikami uprawiającymi duriana w Davao wskazują, że choć są oni pewni spełnienia

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem