Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Eksport peruwiańskich borówek do USA wzrósł w ubiegłym sezonie ilościowo o 31 proc.

2023-03-01 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Stany Zjednoczone są niewątpliwie głównym rynkiem zbytu dla peruwiańskich borówek. W ubiegłym sezonie eksport peruwiańskich borówek do Stanów Zjednoczonych wzrósł ilościowo o 31%, a 53,9% całego eksportu peruwiańskich borówek na świecie trafiło na ten rynek. W tej perspektywie, analiza i statystyki przygotowane przez Edera Ríosa, global business developer i international sales manager, są ilustracją dobrej stopy

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem