Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Ekwador ustanawia nowy termin na zainstalowanie w portach skanerów do kontroli ładunków eksportowych

2023-03-13 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Według ekwadorskiej policji, w pierwszych dwóch miesiącach 2023 roku w czterech portach przechwycono 14,7 ton narkotyków, z których większość była przeznaczona do Europy.

Prawie połowa z 31 ton narkotyków, które zostały przechwycone w ponad 1500 operacjach w całym kraju od początku 2023 roku, miała zostać wywieziona z wykorzystaniem portów jako drogi wyjścia, co podkreśla znaczenie wczesnego

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem