Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Emergent Cold LatAm otwiera nowy magazyn chłodniczy w Panamie

2024-02-12 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Emergent Cold Latin America oferuje obecnie największe możliwości przechowywania żywności w kontrolowanej temperaturze w Ameryce Środkowej i na Karaibach. Emergent Cold Latin America inauguruje rozbudowę swoich obiektów do przechowywania żywności i logistyki w kontrolowanej temperaturze w Panamie, w ramach inwestycji o wartości 15 mln USD w tym kraju.

Obecny w Panamie od 2021 roku wraz z przejęciem Galores Cold

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem