Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Fine Fruit Company przeniesie się do nowego budynku w przyszłym roku

2023-05-12 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Fine Fruit Company działa w Poeldijk w Holandii od dwóch lat. Jest to holenderski oddział francuskiego supermarketu premium Grand Frais. "Jesteśmy idealnym połączeniem osobistego zaangażowania małej organizacji i profesjonalizmu dużej firmy" - mówi Almir Dedovic, który przez wiele lat zajmował się zagranicznym importem sieci supermarketów. Sieć ta, której sklepy przypominają kryte, świeże

>.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem