Każdego miesiąca dzwonimy do kilkuset firm, aby zapytać o ceny. Korzystaj z naszych informacji.

Kup teraz abonament!

Fiona Simson wybrana do zarządu Światowej Organizacji Rolników

2023-05-23 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Narodowa Federacja Rolników ma przyjemność ogłosić, że Fiona Simson została wybrana na stanowisko dyrektora Światowej Organizacji Rolników.

Podczas Zgromadzenia Ogólnego Światowej Organizacji Rolników w 2023 r., które odbyło się w Sun City w RPA, Fiona Simson została wybrana do reprezentowania Konstytuanty Oceanii WFO. Konstytuanta Oceanii reprezentuje rolników w Australii i Nowej

Australii.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem