Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Firma MULTIVAC zaprezentuje na targach Anuga FoodTec rozszerzony asortyment etykieciarek poprzecznych.

2024-02-02 00:00
Źródło: Freshplaza.com

MULTIVAC rozszerza swoją ofertę etykiet poprzecznych o nową serię CL 1, która zostanie zaprezentowana publicznie po raz pierwszy na targach Anuga FoodTec w marcu (hala 8.1, stoisko C10). Nowe modele idealnie nadają się do kompaktowych termoformujących maszyn pakujących i mogą być zintegrowane z nowymi maszynami lub doposażone w istniejące maszyny. Dzięki modułowej budowie

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem