Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Francuscy rolnicy atakują Aldi i Lidl w proteście przeciwko niskim cenom

2024-01-31 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Francuscy rolnicy protestują przeciwko Aldi i Lidlowi, oskarżając je o nieuczciwe ceny. Zaatakowali oni supermarkety blokując drogi i podpalając bele siana, próbując w ten sposób zmusić rząd do działania. Rolnicy są niezadowoleni z warunków pracy, dochodów, biurokracji i polityki środowiskowej, które ich zdaniem podważają ich konkurencyjność.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem