Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Francuska firma żeglugowa CMA CGM ponownie zawiesza tranzyt przez Morze Czerwone z powodu obaw o bezpieczeństwo

2024-02-06 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Francuska firma transportu morskiego CMA CGM ponownie zawiesiła korzystanie z Morza Czerwonego jako trasy tranzytowej dla swoich statków, według źródła. Decyzja ta została podjęta w odpowiedzi na ciągłe zagrożenia ze strony wspieranych przez Iran jemeńskich rebeliantów, znanych jako rebelianci Huthi, którzy od miesięcy atakują statki w tym regionie. Rebelianci twierdzą, że ich działania są wymierzone w Izrael i państwa powiązane z Izraelem.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem