Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Funt zyskuje na wartości, gdy bankierzy przyznają, że mylili się co do brytyjskiej gospodarki

2023-05-10 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Przewiduje się, że funt gwałtownie wzrośnie w stosunku do dolara po tym, jak jeden z analityków przyznał, że niesłusznie nie docenił perspektyw gospodarczych Wielkiej Brytanii. Funt szterling jest obecnie notowany blisko jednorocznego maksimum w stosunku do dolara na poziomie 1,26 USD po impulsie wynikającym z wzmocnienia aktywności gospodarczej i bardziej odpornego rynku mieszkaniowego.

Vasileios Gkionakis, szef europejskiego działu zagranicznego

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem