Greenyard USA/Seald Sweet wita starszego wiceprezesa ds. sprzedaży i zaopatrzenia
Greenyard USA/Seald Sweet wita Marka Gagnona jako najnowszego członka swojego zespołu wykonawczego. Jako starszy wiceprezes ds. sprzedaży i zaopatrzenia, Gagnon wnosi bogate doświadczenie i doświadczenie w takich markach jak Del Monte, Dole, Chiquita, Chobani i Kalera.
Podróż Gagnona w branży produkcyjnej jest naznaczona osiągnięciami i strategicznym przywództwem. Po 14 latach pracy w Dole, objął stanowisko dyrektora generalnego w Chobani.

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.
FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.