Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

"Gwałtownie rosnące ceny produktów świeżych wymagają ograniczenia liczby pośredników"

2023-03-07 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W kontekście gwałtownie rosnących cen konsumpcyjnych na świeże produkty, rosną wezwania do ponownego przemyślenia obiegów sprzedaży. "Ceny na półkach sklepowych osiągają rekordowy poziom w tym samym czasie, gdy producenci narzekają na niskie marże, a niektórzy sprzedają nawet ze stratą, wynika to z obecności zbyt wielu pośredników" - mówi Mohamed, założyciel Fila7a.

Fila7a (czytaj fila) jest pierwszą

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem