Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Handel na bazarach w Teheranie zostaje wstrzymany z powodu spadku wartości waluty

2023-03-01 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Transakcje na rynkach w Teheranie w dużej mierze stanęły w miejscu, ponieważ rial znajduje się w pobliżu swojego wszechczasowego minimum. Lokalne media poinformowały, że Bank Centralny Iranu interweniował na rynku walutowym, wstrzykując w niedzielę 700 milionów dolarów w dirhamach ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich, a rial nieznacznie wzrósł z najniższego w historii poziomu 600 tysięcy w stosunku do dolara amerykańskiego. Jednak tak pokaźna interwencja nie przyniosła pożądanego rezultatu

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem