Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Handel w porcie Long Beach osłabł w kwietniu

2023-05-16 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Ruch kontenerów towarowych w porcie Long Beach spowolnił w kwietniu, ponieważ konsumenci nadal ograniczali zakupy, a spedytorzy przenosili handel z zachodniego wybrzeża do portów morskich na wschodnim i zatokowym wybrzeżu.

Pracownicy i operatorzy terminali przenieśli w zeszłym miesiącu 656 049 jednostek o ekwiwalencie dwudziestu stóp (TEU), co stanowi spadek o 20,1% w porównaniu z kwietniem 2022 r., który był najbardziej ruchliwym kwietniem w historii portu. Import

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem