Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

"Hiszpanie mogą poprosić o dowolne śledztwo"

2023-03-16 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Każdy kraj ma swoje zalety w zakresie uprawy świeżych produktów i nie inaczej jest w przypadku cytrusów, mówi menedżer ds. rozwoju biznesu Pyramids Agricultural Investment Co. Abdulla Tharwat: "Uprawa cytrusów jest jedną z najważniejszych upraw w Egipcie pod względem wielkości produkcji i ilości nasadzeń, a Egipt wyróżnia się nią na poziomie światowym pod względem jakości i

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem