Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

"Idealna burza skutkuje ogromnymi niedoborami borówek"

2023-03-10 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W Europie tegoroczna podaż borówek jest znacznie mniejsza. "To 'idealna burza'" - mówi Harro van Dam z Carsol Europe w Holandii. "Sezon w Chile zakończył się wcześniej niż zwykle, podczas gdy uprawy w Maroku, Portugalii i Hiszpanii są daleko w tyle z powodu zimna. Nie ma też żadnych alternatyw rynkowych, co czyni tę sytuację wysoce nietypową."

"Przyjazdów zabrakło

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem