Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

IFPA świętuje wybitnych wystawców z Foodservice 2023

2023-08-11 00:00
Źródło: Freshplaza.com

International Fresh Produce Association (IFPA) świętowało czterech wyróżniających się zwycięzców podczas Foodservice Conference Expo 28 lipca. Zwycięzcy ogłoszeni na hali wystawienniczej, odzwierciedlili swoje wygrane.

"Energia na parkiecie w tym roku była niezrównana", powiedział dyrektor targów, Kyle McMillan. "W dużej mierze wpłynęła na to pasja, kreatywność i podekscytowanie, jakie wnieśli

>

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem