Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Impreza Berlin 2024 - Czas na zdjęcia

2024-02-13 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Jest oczywiste, że branża ogrodnicza mocno ugruntowała swoją obecność na Fruit Logistica i wydaje się, że zielone kciuki tego sektora są równie biegłe w podnoszeniu kieliszka. Od kilku lat berlińska impreza jest punktem kulminacyjnym czwartkowego wieczoru targów, oferując profesjonalistom z branży możliwość relaksu i nawiązania kontaktów - choć z dyskusjami od szklarni po

>

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem